Lazer Lipoliz – 2024 Fiyatları

Lazer Liposuction
“Klasik liposuction” (liposakşın)veya “yağ alma ameliyatı”nın bazı dezavantajları nedeniyle uygulanamadığı veya operasyon korkusu olan hastalarımızda güvenle uygulayabileceğimiz, 1-2 mm ilk girişim deliği ile yapıldığından iyileştiğinde kesi izi olmayan bir işlemdir. Küçük bölgelerde ve sedasyon gerekmeyen durumlarda ameliyathane gereksinimi yoktur. Lazer Lipoliz Hastanın çoğunlukla hastanede yatma gereği olmadan hastanın klinikten çıkıp yürüyerek evine gidebileceği, minimal invazif yağ aldırma işlemidir. Liposuction ameliyatı özelinde daha fazla bilgi, fiyat, ücretsiz tıbbi görüş almak için Whatsapp ikonu üzerinden bana mesaj gönderebilir ve yağ alma işlemi uyguladığım hastalarımın muhteşem değişimine (öncesi-sonrası) tanık olabilirsiniz.

Kimlere Lazer Liposuction Yapılabilir?
Liposuction olabilecek herkese yapılabilmesinin yanında, cildi gevşek ve sıkılaşma ihtiyacı olan tüm hastalarımız yaptırabilir, ancak klasik liposuction gevşek cildi olan hastalara uygulanamaz. Ayrıca daha önceden liposuction yaptıran kişiler de Lazer liposuction ile mükemmel sonuçlar alırlar. Pubis bölgesi yağ alma, karın bölgesi yağ alma, gıdı yağ alma, bacak yağ alma gibi bölgesel yağ alma işlemleri için de sıklıkla tercih edilir. için Whatsapp üzerinden bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bacak Yağ aldırma (Bacak Liposuction)
Bacağa liposuction (liposakşın) çok tercih edilmektedir çükü bacak yağı çok kalıcı olabilir, bu çoğu insanın aşina olduğu bir şeydir. Liposuction bacak basen bölgesine sıklıkla uygulanmaktadır. Bacaklardaki lokalize yağ miktarı genleriniz tarafından belirlenebilir, bu nedenle bacaklarda biriken yağ fazlalığının yanı sıra genetik bir yatkınlık da olabilir.

Bacak yağları ile ilgili bir diğer sorun da, esas olarak yüzeysel olmasıdır. Bacaklarda fazla yağın depolanabileceği derin bölmeler bulunmaması, yağın oldukça hızlı bir şekilde yüzeye çıkmasına neden olur. Diyet ve egzersiz kesinlikle bacaklardaki yağ miktarını azalaya yardımcı olabilir, ancak vücut tipinize bağlıdır. Zaten bacak yağına yatkınlığı olan hastalar, egzersiz ve diyet yoluyla fazla yağı almanın çok daha zor olduğunu göreceklerdir.

Göbek-Karın Yağ Aldırma (Göbek Liposuction)
Göbek (karın) Liposuction (liposakşın), karın ve bel bölgesindeki fazla yağlardan rahatsızlık duyan kişilerin tercih ettiği bir estetik ameliyattır. Karın yağ aldırma bölgesel yağ aldırma işlemleri içinde en çok tercih edilenlerden biridir. Karın Liposuction en çok doğum sonrası kalan yağlanmalarından şikayetçi olan anneler tarafından tercih ediliyor. Yeni doğum yapan kadınlar bu süreçte spor ve diyet yapacak zamanı bulamayabiliyorlar. Sizin de göbek çevrenizde inatçı yağlar mevcutsa karın yağ alma işlemi yaptırmayı düşünebilirsiniz.

Gıdı Yağ Aldırma (Gıdı Liposuction)
Gıdı yağ aldırma estetiği ile gıdıdan yağ aldırmak kadın erkek birçok kişi tarafından rağbet gören bir estetik operasyon haline gelmiştir. Sadece yurtiçi değil Avrupa ve diğer dünya ülkelerinden gıdı küçültme işlemi için Türkiye’yi tercih sayısı hiç de azımsanmayacak seviyededir. Gıdı estetiği ameliyatında uygulanacak yöntem liposuction (liposakşın) yöntemidir. Estetik cerrahınızın belirleyeceği oranda gıdı bölgenizde yağlar vakum yöntemi ile alınır. İşlem kısa sürmektedir. Lokal ya da genel anestezi ile yapılabilir. İşlemden sonra taburcu olabilirsiniz. Bazı hastalarda gıdıda oluşan yağlarla beraber boyun bölgesindeki sarkıklıklar da giderilebilir. Bu bağlamda liposuctiona ek olarak germe işlemi uygulanır. Süre uzar ve genel anestezi ile işlemin yapılması gerekir.

Lazer Liposuction Başka Nerelerde Kullanılmaktadır?
Tıp dilinde “hiperhidroz” olarak adlandırdığımız “aşırı koltukaltı terlemesi” olan hastalarımızda kesin sonuç vermektedir. Lazer liposuction öncesinde bu hastalara uygulanan botolinum toksin ya yetersiz kalmakta, ya da etki süresi kısıtlı olmaktaydı.
Sempatektomi ise komplikasyonu bol ve riskli bir girişim idi. Bu nedenle Lazer liposuction ile hastalarımıza daha etkin ve güvenli tedaviler sunmaktayız. Bir başka kullanım alanı ise kesi izi olmaksızın “lipom” adı verilen cilt altı “yağ bezelerinin” sayısal olarak azaltılmasıdır.
Tabii ki Lazer Lipoliz işlemi fiyatları klasik liposuction fiyatları ile maliyet farkı getirmekle beraber oldukça uygun fiyatlarla hastalarımıza sunduğumuz bir seçenek olmaktadır. Kaldı ki liposuction ile ilgili iş gücü kaybı, bazı hastalarda klasik liposuction’ın şu ya da bu nedenlerle yapılamaması da göz önüne alındığında ülkemiz koşullarına uygun bir fiyat aralığında siz hastalarımıza uygulanmaktadır.