Kirpik Ekimi

Kirpiklerinin sayısı yetersiz olan, daha dolgun, uzun ve gür kirpiklere sahip olmak isteyen bayanlar genellikle takma kirpik kullanmaktalar. Kirpiklere yapıştırılarak uygulanan takma kirpiklerin ömrü bir-iki gün ile sınırlı olup, kullanım sayısına bağlı olarak kolay deforme olmakta ve mevcut kirpiklere de zarar vermektedir. Uzun süreli kullanım sonrasında da mevcut kirpikler de azalmaktadır.  Bu bakımdan takma kirpikler kullanışlı değildir.

Saç ekiminde de kullanılan alım tekniği olan “FUE” yöntemi ile kesi yapılmadan, kişinin kendi saç teli veya kasık bölgesi kıllarından toplanan kıl folikülleri ile kirpik ya da kaş ekimi yapılabilir. Hiçbir kesi işlemi yapılmadan uygulanan yöntem ile enfeksiyon, kanama, yara iyileşmeme riski ortadan kalkmaktadır. Uygulama sonrasında kişi, günlük yaşamına birkaç saat içerisinde döner.

Kirpik ekimi her iki cinste hipotiroidi, Addison başta olmak üzere hormonal bozukluklara sahip kişiler ile doğuştan ince ve seyrek yapılı kirpikleri olan kişilere uygulanabilir. Hiç kesi olmadan yapılan ekim işlemi sonrasında doğal kirpik ya da kaşa sahip olunmaktadır. Uygulama sonrasında ekilen kıl kökleri uzadığından ekilen kirpiklerin zaman zaman kesilmesi ve kirpik şekillendirici aletler ile biçimlendirilmesinin yeterlidir.

Saç, kaş ve sakal ekiminde olduğu gibi kirpik ekimi sonrasında da kirpikler çıktıktan sonra yoğunlaştırmak için ikinci bir sıkılaştırma uygulamasının yapılabilir. İstendiği takdirde ekilen kaş ve kirpikler boyanabilir.

Yöntem: Kirpik ekimi esnasında kullanılan teknikler farlılıklar gösterebilir. Tercih edilen birden çok yöntem bulunmaktadır. Klasik yöntemde ekilecek yere kanal adı verilen mikro delikler açılıp, doğrudan ekim yapılırken, diğer bir yöntemde kirpik cildi cerrahi olarak kaldırılarak köklerin birbirine paralel olarak yerleştirilmesi sonrasında, kapak cildi tekrar yerine dikilir.

Kliniğimizde tercih edilen yöntemde FUE tekniği ile ense veya kasık bölgesinden kıl folikülleri  mikromotor (tur motoru,  mikrodril) ucuna takılarak kullanılmak üzere tasarlanmış trepentine adı verilen silindirik içi boş ucu keskin 0.6-0.8 milimetre çaplı aletler ile çevresindeki ince bir deri dokusuyla birlikte bulunduğu yerden ayrılarak alınır. Bu şekilde toplanan foliküller, yapılan planlamaya uygun olarak kirpiklerin açısı ile uygun bir biçimde göz kapağına paralel “Choi ” adı verilen özel iğneler yardımıyla deride hiç bir kesi yapılmadan ekilir. İşlem sırasında göz kapağı yapısına ve mevcut kirpiklerin sayısına göre değişmekle birlikte en fazla 50-60 kök ekilir.

İyileşme: Köklerin yerine yerleştirilmesini takip eden 5-7 gün içerisinde, ekilen kökler yeni yerlerine adapte olur. Yeni kirpikler, ekildikleri bölgedeki kan damarları vasıtasıyla beslenir ve canlılıklarını sürdürür. Bu şekilde ömür boyu dökülmeyen, istenildiği gibi şekil verilen doğal kirpikler elde edilir.

Kliniğimizde bu alandaki en son metot olan FUE ile “Choi” iğneleri kullanılarak kanal açılmaksızın elde edilen delikten yerleştirme işlemi tercih edilmektedir, çünkü, bu yöntemle kapak cildine ekilecek kirpikler ters yönden girilerek yerleştirildiğinden daha hızlı bir iyileşme sağlanır. Köklerde herhangi bir oynama olmaz ve daha sık ekim yapılabilir.

Herhangi bir kesi olmadığından, herhangi bir enfeksiyon riski olmaz. Uygulama sonrasında kişi, günlük yaşamına 1-2 saat içerisinde dönebilir. Uygulama ortalama 1-1,5 saat sürer. Sıklaştırma için uygulamanın genellikle bir kez daha tekrarlanması yetmektedir. Sıklaştırma sırasında yine aynı sayıda ekim yapılabilir.

343 Responses to “Kirpik Ekimi”

 1. sinem :

  kaş kiprik ekimi işlemi için birgün yeterlimi ve kızarıklık oluyomu oluyosa birgünde geçermi ve ücreti ne kadar acaba bilgilendirirseniz sevinirim

 2. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Merhana Sinem Hanım, kaş kirpikekimi 2-3 saatlik bir işlem. Hasta hemen sonrasında evine gidebilir. Kızarıklık ve kabuklanma oluyor, 2-3 günde kızarıklık, 5-7 günde kabuklar geçiyor. Ücret konusunu sitemizden belirtemiyorum. Email ile sizi bilgilendireceğiz.

 3. aliye hale zilayaz :

  Sn.Alper Bey,
  “bizim özel olarak geliştirdiğimiz yeni teknik ile kapak cildine ekilecek kirpiklerin ters yönden girilerek yerleştirilmesi böylece daha hızlı bir iyileşme olması sağlanmaktadır.” Bu işlemde acı hissediyor muyuz? Nasıl yapıldıgını gözümde canlandırmaya çalıştım ama beceremedim.Normal çalışma hayatına dönebiliyor muyuz hemen.Özel bir ilaç kullanmamız gerekiyormu?

 4. Figen Terzi :

  Ben kirpik ve kaş ekimi yaptırmayı çok istiyorum sizi de geçen sabah gazetesinde görmüştüm ankarada yaşıyorum lütfen fiyatlar konusunda bilgi verebilirmisiniz.

 5. seçil :

  merhaba benm sorum kirpik ekimi hakkında,sadece sağ gözümün 2 kapağında yok. ufacık bellı olmayan tuyler var bu sekıldede yapılabılırmı ucretı ne kadar yada muayne ucretı nedır. İnanın bu ekıım işlemını duymak benı çok mutlu ettı. En kısa zaman içinde bılgılendırırsenız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

 6. derya :

  bende kirpik ektirmek istıyorumm fıyatıı nedır acaba

 7. meral :

  Ekilen kirpikler dökülme aşamasıyla birlikte kaç ayda normal kirpik boyutuna geliyor.sadece üst kirpiklere uygulandığındaki tutar ve ödeme kolaylığı hakkında adresime bilgilerinizi rica ediyorum.teşekkürler

 8. Zeynep :

  selam onceden randevu almak gerekiomu istanbuldami adres ve fiyat hakinda bilgi alabilirmiyim?

 9. aylin :

  merhaba,
  kirpik nakli ile ilgili fiyat bilgisini mailime göndermenizde bir sakınca yoksa ben de bilgi edinebilir miyim?
  Teşekkürler

 10. EBRU :

  Sayın Dr. Alper Bey, merhaba, kirpik ekimi konusunda fiyatlandırma ile ilgili e-mail ile bilgi alabilirsek akabinde randevu alarak gerçekleştirmek istiyorum. İlginize peşin teşekkürler, iyi çalışmalar dileklerimle.. Ebru

 11. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Emailinizi kontrol edebilirsiniz Ebru hanım

 12. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Aylin hanım emailiniz kontrol ediniz. İyi günler.

 13. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Evet önceden randevu almanız gerekiyor Zeynep hanım. Adresimiz İstanbul’dadır. Fiyat bilgisi için emailinizi kontrol edebilirsiniz.

 14. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Meral hanım ekilen kirpikler 4-6 haftada dökülür, 3üncü ayda tekrar çıkmaya başlar. 1 seneye kadar çıkması tamamlanır.

 15. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Hale Hanım sedasyon anestezi altında yapıldığından ağrısız bir yöntemdir. Sonrasında da hastaların hiç ağrısı olmaz. Ağrı kesici bile kullanan hasta yok açıkçası. Tabii ki aynı gün gözünüzde hafif şişlik olur. en kötü 2-3. gün işinize gidersiniz. Özel bir ilaç yoktur. 7 gün içerisinde tutarlar. 3. günden itibaren yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Başka bir zorluğu yoktur.

 16. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat konusunda bilgi çin emailinizi kontrol edebilirsiniz Figen hanım.

 17. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Arzu hanım göz kapağınızın resimlerini iletisim@dralpertuncel.com veya iletisim@repair.com.tr ye gönderebilirseniz değerlendirip size dönelim.

 18. Suzan :

  Mrb
  fiyat ve yeriniz konusunda bilgi rica ediyorum.
  kolay gelsin

 19. buket :

  merhabalar, kaş ekimi için fiyat bilgisi alabilirmiyim acaba? sabit fiyat uygulamasımı yapıyorsunuz yoksa kök başınamı ücretlendirme yapıyorsunuz? e-mailime bilgi gönderirseniz sevinirim teşekkürler.

 20. bahar mercan :

  kaş ekimi yapırmak istiyorum ama bazı sitelerde çok maliyetli bi işlem olduğu soyleniyor maliyeti nedir acaba

 21. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Bahar hanım merak etmeyin sandığınız kadar maliyetli değil en azından ömür boyu kalıcı olduğu düşünüldüğünde!

 22. iklima :

  mrb dr. alper bey bende kirpik ekimi yaptırmak istiyorum fakat lazer ameliyatı oldum bi sorun olur mu birde fiyatı maliyetli diye istemiyrm başka sitelerde okumuştum fakat sizin ne kadar bilmiyorum banada fiyatını mail atarsanız sevinirim ve bu işlemi yapan kişilerin yorumlarını veya video yapılışını siteye koyarsanız daha açıklayıcı olacagını düşünüyorum teşkkrler =)

 23. Op. Dr. Alper Tuncel :

  İklima hanım kirpik ekiminde laser göz ameliyatınız etkilenmez. Maliyeti çok yüksek değil, ancak anestezi ile yapıldığından lokal anestezi ile yapılan saç ekimine göre biraz daha ek maliyeti vardır.

 24. iklima :

  alper bey fiyatını ögrenme şansım yok mu birde acı vermiyo degilmi? mail adresime fiyatı yollarsanız sevinirm tşekkrler inş. 10 haziran gibi gelmeyi düşünüyrm ekim yaptırmaya :)

 25. iklima :

  önceden randevu almamız gerekiyormu birde fiyatı mailime yollarsanız sevinirim bu yaz inş. yaptırıcam :))

 26. iklima :

  tamam kusura bakmayın mail yollamışsınız özür dilerim randevuyu önceden mi almak gereiyodu acaba ?

 27. iklima selin :

  dr.alper bey FUE TEKNİĞİdiye bi teknik daha var duydunuz mu bilmiyorum sizde bu teknikle mi yapıyosunuz yapmıyosanız farkları nelerdir acaba??

 28. Op. Dr. Alper Tuncel :

  İklima hanım evet alım yöntemi FUE yöntemidir. Ancak ekim sırasında kendi geliştirdiğim ” needle assisted reverse implanting (NARI) ” tekniği ile ekimi gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde cilde ve kirpiklere zarar vermeden maksimum kökü ekebiliyoruz.

 29. yaren :

  Merhabalar. Kirpik ekimi hakkında detaylı bilgi almak istiyorum. Maliyeti ne kadar? İstediğimiz gürlükte yapılabiliyor mu? İyi çalışmalar

 30. engin şahiner :

  merhaba kızım 4 yaşında düşme nedeniyle sürtünmeden dolayı kaş bölümünde deride yüzeysel bir kayıp oluşmakta hal böyleyken kaşlarının bir bölümü kayba uğradı.deri kendisini yeniler ve kaşları tekrardan çıkarmı

 31. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Engin bey görmek lazım isterseniz tam iyileşme olduktan sonra getirin ona göre bir fikir beyan edelim, daha sağlıklı olur.

 32. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Yaren Hanım merhabalar, maliyet konusunda arkadaşlarım sizi bilgilendirecekler. Onun dışındaki sorunuza gelirsek, evet istediğiniz sıklık ve gürlükte olabilir tabii gözkapağının elverdiği ölçülerde.

 33. Pelin :

  Dr. Alper Bey, kirpik ekimi konusunda bir iki sorum var?
  1. Sadece ust kirpiklere ekimin bana maliyeti ne kadar olur?
  2. Iyilesme sureci icin max 7 gun demissiniz. Acaba bu 7 gun icinde insan icine cikabilir miyim, yoksa goz kapaklarim kipkirmizi, kabuklanma fazlasiyla oldugu icin isimden izin mi almam gerekiyor. Cok tesekkur ederim. iyi calismalar

 34. Gülçin :

  Alper bey merhaba benim kirpiklerim makyajdan dolayi inceldi ve kisaldi daha gur ve uzun olmasini istiyorum.muayene ucreti ve operasyon maliyeti ile ilgili bilgi iletirseniz mailime sevinirim temmuz ayinda islemi gerceklestirmeyi dusunuyorum

 35. münevver :

  merhaba doktor bey bende kirpik ektirmek istiyorum ankara da yaşıyorum fiyat konusunda bilgilenmek istiyorum teşekkürler

 36. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi için iletişim telefonlarımızı veya email adresimizi kullanabilirsiniz Münevver Hanım.

 37. AYŞE YORTOĞLU :

  merhaba alper bey,kirpiklerim seyrek olduğu için kiprik ekimi yaptırmak istiyorum,.fiyat bilgisi verirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler..randevu alıp geldiğimiz aynı gün,işlem gerçekleşebilirmi..

 38. aysun arslan :

  ben alopesi areata hastalığı nedeni ile kaş ve kirpiklerim ve saçlarımın bazı bölümleri döküldü dönem dönem kortizon tedavisi kullandım ve çıktı ama bıraktıgım anda yeniden döküldü kirpik ektirmek istiyorum bilgi veririseniz fiyat konusunda sevinirim

 39. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Daha önce de belirttim fiyat bilgisi siteden veremiyoruz. tüm hastalarımıza buradan telefon ile iletişime geçmelerini öneriyorum.

 40. hatice :

  hocam bende kirpik ekimi fiyati istiorum yanliz üst kapaklar icn tskürler we hangi semttesiniz saolun hoscakalin

 41. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Hatice hanım yerimiz Akatlar Levent’tedir. Fiyat bilgisini telefon ile alabilirsiniz.

 42. sibel :

  Hocam lütfen yardım edin kaşlarım çok kötü
  yıllardır çıkmıyo hiç bişey fayda etmedi bayram öncesi yaptırmak istedim ama sizi internetten buldum yarın için randevu verirsenin ayrıca ücreti uygun olursa hemen yaptırmak istiyorumm acilllllllllllllllllllllllll

 43. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Randevu alıp görüşmeye gelmenizi tavsiye ediyorum Sibel Hanım

 44. Aysegul :

  Merhaba alper bey, sizden ricam kirpik ekiminin fiyat bilgisini banada mail olarak yollamaniz. Ayrica sadece ust goz kapaklarina yaptirabiliyormuyuz bu islemi ve fiyatinda degisiklik oluyormu? Tesekkurler..

 45. Op. Dr. Alper Tuncel :

  fiyat bilgisi için mailinize cevap gönderilmiştir. görüşmek üzere

 46. Seda Kavak :

  merhaba,kirpik ektirmek istiyorum diğer sorularımın cevapları var ücret dışında.fiyat öğrenebilir miyim?

 47. damla :

  merhabalar dr. tuncel
  bende kaş ve kirpik ekimi yaptırmak istiyorum.bu işlemler lokal anesteziyle yapıla biliyor mu? fiyatı hakkında mailime bilgi verebilir misiniz?son sorum da ankarada bu işlem yapılıyor mu?
  şimdiden tesekkür ederim.iyi çalışmalar

 48. CANDAN :

  Merhaba Alper Bey,
  Normal uzunluk veya slklıkta olan kirpikler içinde herhangi bir rahatsızlık olmadan daha gür ve uzun olması için kirpik ekimi mümkün müdür? Fiyat konusunda da mail aracılığıyla bilgilendirme yapabilirseniz çok memnun olurum..İyi çalışmalar.

 49. TÜLÜN İŞBİL :

  Benim kemoterapi sonucu kaş ve kirpiklerim döküldü.ikisinide yaptırdığım taktirde ödeyeceğim ücret nedir?Kanser tedavisi gören kişi bu işlemi yaptırabilirmi,tam sonuca ne kadar zaman sonra ulaşabilirim?Şimdiden teşekkür ederim.

 50. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabii ki yaptırabilirsiniz burada önemli olan alınacak bölgenin yeterli kalitede olup olmadığıdır.

 51. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Emailinize fiyat bilgisi gönderilecektir. Sitede yayınlamak yasal olarak mümkün değil maalesef.

 52. delal :

  merhaba acilen kirpik ektirmek istiyorum kirpiklerimi gür ve uzun yapmak istiyorum takma kirpik taka taka hep kirpiklerim kopuyor uygun bir ücreti varmıdır uygunsa hem üst hemde alt kirpik ektireceğim ücreti öğrenmek istiyorum gözüme bir zararı olurmu bilgi verirseniz çok mutlu olurum çok teşekkür ederim…..

 53. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Derya hanım takma kirpik sonrası kirpik kaybı yaşanması oldukça sıkça gördüğümüz bir problemdir. Ancak kirpik ekimi bu probleme çözüm olacaktır. Kirpik ekimi sonrası kirpiklerinizi çok rahatlıkla kullanabilirsiniz. İşlem gayet güvenli bir yöntemle yapılmakta ve hastanın gözüne veya çevre dokulara en ufak bir zarar verilmeden tamamlanmaktadır.

 54. birgül :

  Merhaba Alper bey.ben en kısa zamanda kirpik ektirmek istiyorum.Fitaylar ve yeriniz hakkında bilgiyi mail adresime yollarsanız sevinirim.iyi çalışmalar .
  Teşekkür ederim…

 55. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Birgul hanim arkadaslarim size yardimci olacaktir

 56. bahar :

  merhaba bende kaş ve kirpik ekimi yaptırmak istiyorum.bu işlemi kimlere uygulayabiliyosunuz bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim bi de fiyat konusunda merak ettiklerim var tabi.

 57. Aydil :

  45 yaşındayım ve kirpik ekimi istiyorum.engelli olduğumdan birazda keyfi bir maddiyat düşündüğümden bana özel bir indirim uygulanabilirmi psikolojik rahatlamam açısından.en cüzi fiyatı bana ne olur.ve adres ve randevu teli alabilirmiyim.üst kirpik ekimi yeterli

 58. busra :

  Iyilesme sureci icin max 7 gun demissiniz. Acaba bu 7 gun icinde insan icine cikabilir miyim, yoksa goz kapaklarim kipkirmizi, kabuklanma fazlasiyla oldugu icin isimden izin mi almam gerekiyor. Cok tesekkur ederim. iyi calismalar

 59. mert :

  merhaba benim stresten dolayı kaş ve kirpiklerim tamamen döküldü ikisinide ektirdiğimde ödeyeceğim ücret nedir? şimdiden teşekkürler…

 60. beril :

  Kirpik ekimi fiyatınızı öğrenmek istiyorum.

 61. tuba :

  Merhaba doktor bey.bende kirpik ektirmek istiyorum.fiyat ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim.bir de daha önce araştırdım,ekim için boşluk olması gerekiyormuş.benim kirpiklerim çok seyrek değil kısa.gene de olur mu?

 62. oktay :

  merhaba alper bey,
  benim kirpiklerim seyrek ve düz,ekim yaptırmak istiyorum ,ekim yaptıktan sonra kirpiklere kalıcı kıvrım verilebiliyor mu eger oluyorsa kirpik uzadıgında kesme işlemi olduktan sonra tekrar düz mü çıkıyor kirpik perması yaptırıyorum ama oda en fazla 3 ay kıvrık kalıyor kesin bir çözümü var mı yardımcı olursanız sevinirim …

 63. Nazlı :

  merhaba Alper Bey,
  benim kaşlarım çıkmıyor bende İstanbulda çok iyi bir yerde geçen sene kalıcı makyaj yaptırdım ve hiç hiç memnun kalmadım.Bunun 2 yıl süresi var dediler kalıcı makyajın üzerine yapılabilir mi?Bir de maliyet hakkında mail adresime dönüş yapmanızı bekleyeceğim.
  Saygılarımla,

 64. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Nazlı hanım kalıcı dövme sorun değil yapılabilir tabii ki.

 65. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sümeyra hanım kıvrıklık saç tipine bağlı sık dalgası olan saç normal kirpik boyunda kıvrık durabilir ancak saçınız düzse kıvırmak zorundasınız.

 66. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Büşra Hanım ertesi gün bile normal sosyal yaşantınıza geri dönebilirsiniz. Şişlik ve morluk pek gözlemlenmemektedir. Operasyon sonrası yapmanız gereken bir iki temel tedavi ile sonrasında anlaşılmayan bir ekim süreciniz olur. Bana kalıra herşey garanti olsun derseniz 3 gün izin fena fikir olmaz. İyi günler.

 67. Gamze :

  Alper bey sizinle ilgili çok olumlu şeyler duydum.Özellikle kaş ekimi konusunda mail adresime detaylı fiyat bilgisi vermenizi istiyorum.Teşekkürler!

 68. gizem :

  fiyat hakkında bilgi almak istiorum kirpik ekimi

 69. özlem :

  Merhaba Alper bey ben ankarada oturuyorum kirpik esteti yi fiyatını öğrenmek istiyorum

 70. oktay :

  merhaba alper bey,
  kirpik ekimi için enseden kıl alınıyorda peki bu işlemin başka bir insanın saçından alınması mümkünmü… benim saçlarım düz kıvırcık saçlı bir insandan nakil yaptırabiliyormuyum kıvrık olması için kirpiklerimin…fiyat konusundada mail ile bilgilendirirseniz sevinirim sadece üst kirpikler için…

 71. nuray güneş :

  kirpik ektirmek istiyorum.fiyat öğrenebilir miyim.yalnız alt kirpiklere de uygulanıyor mu ben her iki kısma da istiyorum.saygılar

 72. Sevil :

  Merhabalar merakımı yorumlarınızla gıderdım fakat ucret ve ıletısım adresınızı rıca edıcem

  iyi çalışmalar

 73. selma :

  merhabalar hocam benim kipriklerim hem kısa hep belirginsiz gözlerim rimel sürmeden silik görünüyor ve ben bunu sıkıntı yapıyorum çok dikkat çekici değilde gözlerimi ortaya çıkaracak şekilde durmasını çok istiyorum kiprik çok önemli diye düşünüyorum.fiyat konusundada bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkürler.

 74. özge :

  fiyat nedir hocam

 75. leyla :

  ben kaş ekimi yaptırmak istiyrum acık adresinizi yazarmısınız tşk..

 76. hilal :

  mrb alper bey.benim kirpiklerım aslında sıktı ama sürekli oynayıp yolduğum için boşluklar oluştu.maliyet hakkında bilgi alabilirsem çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.

 77. gül :

  merhaba alper bey bende diğer arkadaşlar gibi sadece üst kapaklara yaptırmayı çok istiyorum aynı zamanda kaşlarımın uç kısımlarına yaptırmak istiyorum fiyat biilgilerinizi ve adresinizi alıp sizinle tefonda görüşmek istiyorum lütfen acil cevap verirseniz çok sewinirim size kolay gelsin

 78. neriman :

  merhaba Alper bey,
  ben hem kaşlarımda hemde kırpiklerimde ekim istiyorum aşırı seyrek değiller ama daha belirgin olması için. fiyat konusunda da mail ile bildirirseniz sevinirim.teşekkürler…

 79. yasemin :

  Merhaba Dr.Alper Bey ben kaş ve kirpik ektirmek istiyorum ben sarışınım ama kaşlarım ve kirpiklerimin koyu renkli olmasını istiyorum böyle bişey mümkün mü ve fiyat konusundada mail ile bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden Teşekkürler.

 80. YONCA :

  fiyat konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.

 81. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Renk değişimini kendiniz boyatarak yaptırabilirsiniz.

 82. abdullah :

  iyi günler,benim sorum su,gereginden fazla sacim var ve beyaz saclarim cogaldi.acaba beyaz saclari yok edip gereken yerlerede siyah sac ekebilirmisiniz?bu mümkünmüdür?

 83. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Maalesef Abdullah Bey. Böyle bir teknik yok.

 84. hülya :

  kirpik ektrmk istiyorum ama adanada oturuyorum istanbula gelrm sorun değlde fiyatını belrtrseniz sevnirim çk teşkkr ederm iyi günler.

 85. esra erten :

  mrb alper bey ben kesınlıkle yaptırıcam bu kirpik ekimini ama mrk ettım bı kac sey var numara aldım ama rica etsem mail adresınızı verebılırmısınız.. ben yazdım mailimi.. bırde ankarada şubeniz varmı ?

 86. eda :

  kaş kirpik ekimi fiatlarını mail atar mısınız.

 87. yeliz :

  benide ücret konusunda bilgilendirirseniz çok sevinirimm

 88. Mine :

  Doktor bey;kirpik uygulaması tamamen kalıcı mı,istediğimiz adette taktırabiliyormuyuz ve estetik amaçlı yapılabiliyor mu?
  Fiyat konusunda da bilgilendirirseniz sevinirim.
  İlginize şimdiden teşekkür ederim.

 89. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Mine hanım daha önceden de belirttiğim gibi internet sitemizden fiyat bilgisi veremiyoruz. istediğiniz adette olamaz, estetik amaçlı yaptırılabilir ve kalıcı bir uygulamadır.

 90. serap varol :

  mrb, alper bey kirpik ektirmeyi 1 aydır araştırıyorum şimdiye kadar herhangi bi şikayeti olan yada işlemin herhangi bir riski varmıdır bunu öğrenmek istiyorum.kaş ve saç ekimi yapan bir uzmanla görüştüm ısrarla tavsiye etmediğini göz kapağında yırtılma bile olabliceğini söyledi tam yaptırmaya karar vermiştimki açıkçası korktum net bilgiler ile dönüş yapabilirmisiniz ve ücretlendirme konusunda bilgilerinizi bekliyorum.

 91. Selin Özkök :

  Sayın Tuncel;
  kaş ve kirpik ekimi yaptırmak istiyorum.Çok fazla araştırdım ve en sonunda sizinle iletişim kumaya karar verdim.bana kaş ve kirpik ekimi için güncel fiyatlandırmanızı bildirirmisiniz? birde randevu aldığım gün iki işlemide aynı anda yaptırabilir miyim? çalıştığım için kısıtlı zamanım var.Saygılarımla İyi Çalışmalar..

 92. MÜNEVVER :

  MERHABA ALPER BEY
  BENİM KİRPİKLERİM KÜÇÜKKEN AŞIMI KAŞIYIP GÖZÜME SÜRMÜŞÜM KÖKLERİNİ ZEDELEMİŞ DAHA CIKMADI EKTİRSEM TUTARMI FİATINIDA MAİL ATARMISINIZ. TEŞEKKÜRLER

 93. arzu aksoy :

  alper bey bende fiyat ve adres bilgilerinizi bekliyorum

 94. arzu aksoy :

  alper bey bende fiyat ve adres bilgilerinizi bekliyorum tşk ederim

 95. mizgin özel :

  mrb alper bey ben kaş ve kirpik ektirmek istiyorum nedeni kaşlarım çok seyrek ve kirpiklerim ise dökülüyo bana fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim adresime bilgileri gönderirsiniz

 96. ebrucan :

  merhaba ben kaş ve kirpik ekleticektim fiyatları ayrı ayrı olarak nekadar olduğunu ve birde şehir dısından gelecegım gunu bırlık bu işlemi halledip dönebilirmiyim bana acil cevap verebilirmisiniz lütfen çünkü hemen bu işlemi halletmek istiyorum

 97. güler :

  merhaba ben de fiyat konusunda bilgi almak istiyorum..bilgilendirirseniz sevinirim

 98. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Arzu hanım daha önce ki mesajlarda belirtmiştim tekrar etmemde fayda var fiyat bilgisi buradan veremiyoruz ancak emailinize gelecektir. Adres için ise iletişim bilgilerimiz sitede mevcut görüşmek üzere.

 99. NUR :

  Dr.Alper Tuncel Merhaba ben ankarada oturuyorum. FUE tekniği ile alt üst kirpik ekiminin fiatını kliniğin adresi ve telefon numarasını meyil adresime göndermenizi rica ediyorum.

 100. Aslı :

  Ben de ücretlerini öğrenmek istiyorum kaş ve kirpik …. teşekkürler…

 101. Aslı :

  Ektirmeyi çok istiyorum çok uzun kirpiklerim olsun istiyorum …kaşlarım da aynı şekilde . artık badem yağıyla falan uğraşmak istemiyorum manisadan gelicem en uygun zamanda ve kalıcı olmasına o kadar çok sevindim ki …. fakat dökülme tekrar çıkma olayından bahseder misiniz mümkünse … teşekkürler şimdiden …

 102. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Dökülme mutlaka oluyor, şanslıysanız binde 1 ihtimalle dökülmeden uzarlar. Ama 3-4 haftada dökülme tamamlandıktan 2-3 ay sonra çıkmaya başlarlar ve kalıcıdırlar. İstediğiniz kadar uzatıp şekil verebilirsiniz.

 103. nilay biricik :

  Alper Bey merhaba,

  benim kirpik diplerimde iltihaplanma(blefarit) rahatsızlığım var.ilaç kullandım epey azaldı ama doktorum bu sürekli var olan bir durum tekrarlayabilir dedi.bu hastalıktan dolayı kirpiklerim de azaldı.ektirmek istiyorum ancak bu hastalık yüzünden ektirdiklerim de dökülür mü? ve sadece üst kirpiklere yaptırmak istiyorum.ne kadar ücret olur?
  iyi çalışmalar.

 104. betül :

  ücreti ne kadar acaba

 105. şilan :

  mrb doktor bey bende üstgoz kapagına kırpik ektrmek istyorum maliyeti nekadar acaba meailden cevap yazarsanız sevnrm iy gunler

 106. myc :

  Merhaba,
  bende fiyat bilgisi alabilir miyim e mailime acaba?
  ayrica ekleme sirasinda, var olan kirpiklerimiz zarar goruyormu?
  maksimumda kac adet kirpik nakledilebiliyor?
  ve iyilesme sureclerini takip edebilecegimiz bir referansiniz var midir?

  Tesekkurler
  Iyi calismalar.

 107. FERİDE :

  merhaba.ben alopesi üniversalis hastasıyım.kaşlarım,kirpiklerim saçlarım tamamen döküldü.başkasından saç,kaş,kirpik nakli olabilir mi?maliyeti nedir.

 108. nur tuğçe sobay :

  Alper Bey merhaba,

  benim kirpik diplerimde iltihaplanma(blefarit) rahatsızlığım var.ilaç kullandım epey azaldı ama doktorum bu sürekli var olan bir durum tekrarlayabilir dedi.bu hastalıktan dolayı kirpiklerim de azaldı.ektirmek istiyorum ancak bu hastalık yüzünden ektirdiklerim de dökülür mü? ve sadece üst kirpiklere yaptırmak istiyorum.ne kadar ücret olur?

 109. cansu :

  merhabalar kirpik ektirme fiyatları konusunda bilgi rica ediyorum yardımcı olabilir misiniz? birde herhangi bir zararı var mıdır?

 110. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Kasık kılları mevcut ise tek seçenek olarak onu söyleyebilirim Feride Hanım, yoksa başkasından nakil söz konusu değildir.

 111. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Merhabalar, toplam üst kapağa 50-60 tel arası nakledilir. Mevcut kiripikler zarar görmezler.

 112. Rabia :

  sayin Dr. Alper bey ben kaslarimi ve kirpiklerimi alt ve üst ektirmek istiyorum. fiyatini ögrenebilirmiyim? almanyada bu teknikden henüz kimsenin haberi yok. Sitesinizi gördüm ve cok etkilendim.

 113. fatih dursun :

  merhaba.ben alopesi üniversalis hastasıyım ve bütün tüylerimi kaybettim.kaş ve kirpik ekimi alopesililer için oluyormu.ekilecek kaş kirpik başka birindenmi naklediliyor.bende hiç saç telide yok çünki.daha önce birçok tedavi oldum ama sonuç alamadım.teşekkürederim.

 114. pınar :

  merhabalar Dr.Alper bey bende düşünüyürum kirpik ve kaş ekimi.Fiyat konusunda beni de bilgilendirirseniz sevinirim.Saygılar…

 115. Hülya :

  Merhaba doktor bey ben kirpik ektirmek istiyorum fiyat bilgisi ve yeriniz nerede onu öğrenmek istedim şimdiden teşekkür ederim iyi günler

 116. Hülya :

  Merhaba Alper bey ben Ankara da oturuyorum kirpik ektirmek istiyorum yerinizi öğrenmek istiyorum birde kirpik ekiminin fiyatını şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

 117. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Hülya Hanım email adresinizi kontrol edebilirsiniz.

 118. Feriha :

  Iyi gunler Dr.Tuncel
  Ben sadece ust göz kapagina kirpik ekme ameliyati yaptirmak istiyorum ve fiyati merak ediyorum

 119. özlem :

  mrb bende üstt göz kapagına kprik ekletmek istyrm lütfen cevap verin…

 120. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Ozlem hanim kirpik ekimi ile ilgili genis bilgiye http://www.kirpikekimi.net adresimizden ulasabilirsiniz. Onun disinda gorusmek isterseniz buyrun gelin. Geldiginizde tum detaylari size aktarmis oluruz, ona gore karar verebilirsiniz. İyi gunler dilerim

 121. tugba :

  Merhaba,
  kirpik naklini uzun zamandir düsünüyorum. bana fiyatini mail ile gönderirseniz cok memnun olurum.
  Tesekkürler.

 122. nazife erol :

  merhabalar,
  ben hem kirpik hem kaş ekimi yaptırdım. suan 15 gün oldu yaptıralı. kaşlarım uzamaya bile başladı. kaşlarımdan gayet memnun kaldım. öyle acı falanda hissedilmiyor. sadece 3 gün yüzünü yıkayamıyorsun.
  ilk 3gün göz kapaklarım şişti ve morluklar oluştu. morlukların geçmesi bende 1 haftayı buldu şimdide kirpiklerim geri döküldü tekrar çıkmaya başladı ilk basta çıkan kirpikler bir kac gun batıyor, ama sonra rahatsiz etmiyorlar. kirpiklerim uzadığı zaman inşallah kaşlarım gibi yaptırdığıma ve çektiğim acılara değdi derim. dr alper beye ve ekibine teşekkür ederim.

 123. ceyda :

  Mrhba, kirpik nakli ile ilgili fiyat bilgisini mailime göndermenizde bir sakınca yoksa ben de bilgi edinmek istiyorum. Teşekkürler.

 124. esra :

  Merhaba,
  Kaş ve kirpik ekimi fiyatlarıyla alakalı ben de bilgi maili alabilir miyim ?
  Teşekkürler..

 125. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabii ki gondeririz. İyi gunler

 126. zülal :

  Merhaba Alper bey ..
  Kirpik ekimi alt kapağada uygulanabılıyor mu ? Her iki şekilde fıyat uygulamanız nedir?Kirpiklerim seyrektı bırde ıpek kırpık uyg. yaptırdım daha fazla döküldü .Mesleğim hemşire sağlıkçıya ozel fıyat uygulamanız var mı? Yardımcı olursaız sevinirim.

 127. gülseren :

  alper by kaş ve kirpik ektirmek istiyorum ne olur hemen fiyatı ne olur bildirirseniz cok cok sevinirim biktim bu halimden artık mail ile bildiriseniz cok mutlu edersiniz beni size cok dua ederim

 128. Sevinç :

  İyı gunler kiprik ektirmek istiyorum bende fıyatını ögrenebilirmıyım?

 129. bahar kucuk :

  kas ve kirpik ekimi konusunda detayli bilgi ve fiyat almak istiyorum simdiden tesekkur ederim.

 130. alev :

  bende kirpik ektırmek ıstıyorum fiyat ve iletısım olarak benı bılgılendıre bılırmısınız rica etsem saygılar

 131. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Alev hanım emailinize gerekli bilgiler iletilmiştir.

 132. pelin :

  Merhabalar doktor bey,
  Kaş ve kirpik ekimi fiyatlarıyla ilgili ben de bilgi maili alabilir miyim ?
  İyi çalışmalar dilerim..

 133. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi için emailinizi kontrol edebilirsiniz. iyi günler.

 134. Ruya :

  Alper Bey fiyatla ilgili bilgi gonderebilirseniz sevinirim. Cok teşekkürler

 135. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Rüya Hanım, emailinize fiyat bilgisi ilettik görüşmek üzere.

 136. Hakan :

  Alper Bey Selamlar,

  Küçükken düşmemden dolayı tek kaşımda yara izi var…Bu yaraya kaş ekimi yaptırmak istiyorum ama ücreti hakkında hiçbir bilgim yok rica etsem mail adresime ücret hakkında bilgi gönderebilir misiniz? Teşekkürler.

 137. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Emailinizi kontrol edebilirsiniz.

 138. Guler :

  Doğuştan Kolobom üst kapakta defekt var bunu kirpik ekimi ile çözüme ulstirabilirmiyiz 0505 2608101

 139. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Kesinlikle flap cerrahisinden daha etkili olduğunu söyleyeyim Ali Bey. Kirpik ekimi her koşulda yapılabilir ki özellikle kolobom gibi defektlerde kesin vardır. Gelin görüşelim. İyi günler

 140. Burcu :

  Bende fiyat öğrenebilirsem sevinirim Sayın Tuncel

 141. Yasemin GÖÇER :

  Merhabalar Ben Ankaradan yasemin, internet vasıtası ile sizden haberdar oldum. Benim kirpiklerim yok diyemem ama gür değil ve rimel kullanmak istemiyorum makyajdan uzak durmak için bende kirpik ektirmek istiyorum mümkün olurmu? ve tabiki ücreti nedir?son olarak size nasıl ulaşabilirim. Saygılarımı sunarım.

 142. Op. Dr. Alper Tuncel :

  İletişim telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz Yasemin Hanım.

 143. hatice :

  Meraba doktor bey.Ben gozun 4kapaga da yaptirmak cok istiyorum kiprik ekimini.Bu ne kadar tutar.Bana gondere bilirmisiniz fiyatlari,lutfan.Onceden cok-cok tesekkur ederim

 144. volkan :

  Merhaba Alper Bey;

  Bende uzun süredir alopesi alaeta var.Saçlarımdaki dökülmeler belirli zamanlarda geri geliyor.Ancak yıllar önce dökülen kaş ve kirpiklerim gelemiyor.Ayrıca bu hastalık yüzünden ensemde de eksilmeler var.Bundan dolayı oradan kıl alamayabilirsiniz.Sizce bana da uygulanabilir mi?Ve ücret bilgisi vererseniz sevinirim.

 145. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Volkan Bey merhabalar, alopesi areata donör bölgeyi de etkileyebilen bir rahatsızlık olduğundan ekim sonrası dökülmeyen kaş ve kirpikler ile ilgili kesin hükümler verilemez. Deneyip görmeniz gerekiyor maalesef.

 146. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Hatice hanım, alt göz kapağına kirpik ekmeyi tercih etmiyorum. İhtiyaç halinde ise sadece dış 1/3 lük bölgeye ekim yapabiliyoruz.

 147. ebru :

  alperbey merhaba benim kipriklerimde çok fazla dökülmeler oluyo ekim yaptırmak isterim bu dökülmeler ekim yaptırdıkdan sonrada devam edermi acaba birde ücret ve tlf ögrene bilirmiyim kolay gelsin

 148. özlem :

  Alper bey size nasıl ulaşabilirim lütfen cevap verin iyi günler.

 149. sevda :

  fiyat hakkında bilgilendirirmsiniz sadece üst kapak ve her ikisi fiyat olarak yollarsanız sevinirim teşekkürler..

 150. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Özlem hanım iletişim bilgilerimiz sitemizde mevcuttur. Oradan dilediğiniz yöntemi tercih edip bana ulaşabilirsiniz.

 151. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Kendi kirpikleriniz dökülebilir ancak bizim ekeceklerimiz dökülmez Ebru Hanım.

 152. Sumeyra :

  Merhaba bende kipriklerin gürlesmesini istiyorum fiyati nekadar alt ve üst kismin gürlesmesini istiyorum kendi kipriklerim cok ince hic hos durmuyor Bide gercekten hic dôkülmiyomu takilan kiprikler??süper bisey eger öyleyse

 153. zelimet dilara :

  merhaba.kirpik nakli fiyatı hakkında bilgilenmek istiyorum.teşekkürler

 154. zelimet dilara :

  Alper bey benim kirpik ve kaşlarım hem ince hem de seyrek.anne ve babamın da böyle.göz kalemi kullanarak bu estetik kusurumdan rahatsızlık duymuyordum ta ki bebeğim dünyaya geldikten sonra gözümde kalemlere karşı allerji oluşuncaya kadar.merak ettiğim nokta allerjik durumum nakil için bir sorun oluşturur mu?ve allerjim nakil sonrası gelişecek komplikasyon oluşumuna bir zemin hazırlar mı?ilginize teşekkür ederim.

 155. gizem ulusan :

  alper bey kırpıklerım cok kısa lutfen bna yardım edın kalıcı ve uzun kırpıklerım olsun ıstıorum. ıpek kırpık uygltmak ıstemıorum cunku memnun olmayan ınsanlar bayagı cok.. bna fıyat hakkında maıl atarsnz cok sevenrm..

 156. ayfer :

  merhaba alper bey kaş ve kirpik ekiminin fiyatını maile gönderebilir misiniz?

 157. Tugba :

  Merhabalar Alper bey,
  gerekli olan tüm aciklamalari sitenizde okudum,
  ben sadece ücretlendirme hakkinda bilgi almak istiyorum
  mail atarsaniz sevinirim..

 158. mert :

  mrb alper bey kaş kirpik ekimi yaptırmak istiyorum alopesi üniversalis hastalığım var ekime uygun olup olmadığını merak ediyorum sizden randevu talep ediyorum mail atarsanız sevinirim.

 159. ÖZLEMM :

  Meraba Alper Bey herkes fiyat öğrenmek için mail atmış bende aynı şekilde fiyatı öğrenmek istiyorum. kirpik ekimine ihtiyacım var gerçekten

 160. sinem :

  kirpik ve kaş ekimi ile ilgili fiyatları mailime atabilirseniz sevinirim..

 161. hulya :

  merheba alper bey.. ben isvicreden yaziyorum bende kirpiklerimden sikayatciyim hic yok dolgun ve upuzun istiyorum ne kadar oncesinden randevu almamiz gerekiyor operasyon icin.. ben ancak seneye izinlde gelebilirim operasyondan sonra ne zaman uzun ve dolgun kirpiklere sahip olabilirim..ve fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim.. slmlar hulya

 162. yağmur :

  Kirpik ekimi yaptırmak istiyorum doktor bey ne kadar ücreti acaba

 163. busra :

  Dr. Bey kirpik kasik bolgesinden alinan killarlada yapildigindada uzama oluyomu bu uzama hizli bir sekildemi oluyo surekli kesicekmiyiz ve benim kirpiklerim kivrik ektirecegim kiprikler kivrikmi dikmi cikicak. Ense veya kasiktan alma tercihini hastayami birakiyosunuz bana kasik daha mantikli geldi daha gec uzar diye dusunuyorum sorularimi bilgilendirirseniz seviniririm. Fiyati mail adresime gonderebilirmisiniz. Size ulasabilecegim numara ve adres.

 164. Yeşim :

  Merhaba,
  Kirpik ektirmek istiyorum. Fiyatı hakkında bilgilendirirmisiniz
  Birde öncesi ve sonrası fotoğraflarda gönderirseniz çok memnun olurum.
  Teşekkürler..

 165. Nazlı :

  Alper bey fiyat hakkında ve randevu telefonuyla ilgili beni de bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum…

 166. Sinem :

  Dr Alper bey merhaba,
  Öncelikle ekilen kirpiklerin göz kapağı içine doğru büyüme gibi bir risk söz konusu olabilir mi? bu işlem sonrasında küçükte olsa risk varsa bunu bilmek isterim. bir de ücret konusunda mail yoluyla bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.
  teşekkürler..
  saygılar.

 167. arife :

  merhaba.Kirpik ekim fiyatını mailime atarmısınız rica etsem?

 168. eylem :

  merhabalar fiyatı nedir ve işlem kaç saat sürüyor ögrenebilirmiyim

 169. Ayşegül :

  Merhaba Alper Bey;
  Kirpik ekim fiyatını öğrenebilir miyim? Ben sol kirpiğimi ve alt kirpiklerimi kaybettim ektirmek istiyorum.Lütfen geri döner misiniz?

 170. Melek :

  Merhaba Hocam,
  benim sorum;göz kapagimda sarkmalar var.Bu fazla deriyi alma esnasinda acaba kirpik nakli de yapilabilir mi?Ikisinin kombine ücreti nedir?Bilgilendirirseniz sevinirim.Selamlar…

 171. Burcu :

  Mail yoluyla ücret belirtirseniz zaman kaybetmeden kirpik ektirmek istiyorum.

 172. sema :

  Kas ektirmek istiyorum fiyati nekadar ?

 173. gül :

  merhaba ben kaş ve kirpik ektirmek istiyorum çalışmayan ev hanımı için bu imkanlımı fiyatlar uygunmu bu konuda bilgi verirmisizniz :((

 174. duygu :

  Merhaba,kaş ve kirpik ekimi fiyatlarını öğrenebilir miyim.
  teşekkürler.

 175. sema :

  mrb fıyat alabılırmıyım

 176. suzan :

  kirpik eklemek istiyorum fiyatı nedir ?

 177. nesli :

  mrb alper bey bnde kirpik ektirmek istiyorum.fiyatı mail atarmısınız? şimdiden teşekkürler

 178. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisini klinğimizden öğrenebilirsiniz.

 179. nergis :

  merhaba alperbey ben kaş ve kirpik ektirmek istiyorum ve ben istanbul şirinevlerde otüruyorum bana yakin olan adresiniz lazim

 180. nergis :

  şunıde soylim kaşımde dovme vardı yeni sildirdım kaş ektırse olurmı kipriklerim çok kısse bide net olarak fiyatını marak etiyorum teşekurler

 181. filiz :

  merhabalar Dr.Alper bey bende düşünüyürum kirpik ve kaş ekimi.Fiyat konusunda beni de bilgilendirirseniz sevinirim.Saygılar

 182. birkiz :

  slm sayin hocam kas ve kiprik ektirmenin fiyati nedir email gönderirseniz mutlu olurum kurban bayraminiz mübaarek olsun @))—
  (“V”)…(“V”)…(“V”)(…”V”)…(“V”)..(“V”)

 183. Esen :

  Merhabalar doktor bey ben de kirpiklerim gurlessin istiyorum ancak oncesinde size iki sorum olacaktı.
  1-Kirpik kökleri saçtan alınıyorsa ileride, ekilen kirpikler de saçlar gibi ağarır mı?
  2-fiyat konusunda bir mail gönderilmesi mümkün mü?
  Şimdiden teşekkürler…

 184. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Esen hanım sorunuz için teşekkürler. Evet eğer saçlarınızda ağarma gözenirse kirpiklerinizde de aynı durum söz konusu olacaktır. Tabii isterseniz boyatabilirsiniz bu durumda. Fiyat bilgisi için mailinizi lütfen kontrol ediniz. İyi günler.

 185. Yonca :

  Banada fiyat bilgisini yollarmisiniz

 186. sellda :

  slm Alper bey kirpik ektirmeyi düsünüyorum bu konu hakkında ayrıntılı bilgi verırsenız sevınırım ayrıca bu uygulamanın avantajlarını ve dez avantajlarını analatan bır maıl atarsanız sevınırım.

 187. adri :

  ben kırpık kas ekımı ıcın ucretlendırmeyı ıgrenmek ıstıyorum daha sık kas ve kırpık olması ıcın bu ıslemı ıstıyorm herhangı bır dokulme sonucundn kaynaklı dııl bırde ıslemı nasıl uyguluyorsunuz amelıyat ortamındamı yoksa ofıs ıcın lokal anestezıylemı?

 188. Betül :

  Merhaba bende kipriklerimi yaptirmak istiyorum. Fiyat bilgilerini Email olarak gönderiyormusunuz?

 189. kübra :

  slm kipriklerimize bi işlem uygulanıyormu yani kesilme gibi.. fiyat bilgilerini ögrenebilirmym?

 190. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Kübra hanım kendi kirpiklerinize hiç dokunmuyoruz.

 191. özlem :

  bende kiprik ekimi ve kaş ekimi yaptırmak istiyorum bu konuda detaylı bilgi almak istiyorum
  yapıldıkdktan sonra dogal oluyomu ?resim leri görmek isriyorum. bide fiyetını mail atarsanız çok memnun olurum

 192. Trudy :

  İyi çalışmalar mr.TUNCEL,
  Could you write me how much does it costs?(lash seeding)
  ı’m looking forward to hear from you.
  regards

 193. Trudy :

  ı’m working in kuşadası so how get ı get there?
  could you tell me ho does it works?
  thanks in advance

 194. lal :

  kaş ve kirpik ekimi yaptırmak istiyorum da ücret bilgilendirmesi yapabilir misiniz acaba

 195. selma :

  kallıcı olarak kirpik ektirme istiyorum. fiyat olarak bilgilendirirseniz sevinirim

 196. busra onal :

  bende ankarada yaşıyorum sizinle ilgili olumlu haberler aldım bundan dolayı fiyatları öğrenmek istiyorum yani muayene ve ektirmenin tüm masraflarını merak ediorum mailinizi bekliyorumm hocamm

 197. canan :

  merhaba fiyat bilgisini bende öğrenebilirmiyim

 198. Hlal :

  Selamlar ankarada klinğnz varmı brde fiyat bilgisi almak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

 199. Nese vatan :

  Merhaba bende kirpik ektirmek istiyorum. Fiyati bilgilendirirseniz sevinirim.

 200. melissa :

  ipek kirpik uygulaması kurbanıyım yapıştırılanlar düşünce kendi kirpiklerimdende olduğumu gördüm hiç kirpiğim kalmamış gibi :( 30 yaşındayım uygulama ile ilgili fiyat bilgisi gönderebilirmisiniz mailime tşk ederim

 201. Lebibe :

  mrba bende kirpik ekiminin fiyatını öğrene bilir miyim çok sık ve uzun olsun istiyorum. badem yağı hiç bi işe yaramıyor. tek çare ekim. son teknik olan kesimsiz Fue yönteminin uygulanmasını istiyorum. altlı üstlü 2 kapak için veya sadece üstler için fiyat nedir acaba?

 202. ayşe :

  Kirpik ekiminin ücretleri açıklamaları seansları hakkında bilgi alabilir miyim?

 203. pınarr :

  sayın hocam,kirpik ekiminden sonra ne kadar süre sonra doğal ve uzun görüntü oluyor, muayane ve ekimin fyatını ve size ulaşabileceğimiz telefon numarası mail atabilirmisiniz ?

 204. tülay :

  Merhaba sadece üst kapakların daha gür görünmesi için yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi alabilirmiyim?

 205. aysun :

  bende ücret konusunda bilgi alabilirmiyim?

 206. aysun :

  bende aslında sadece üstler için fiyat istiyorum alt göz kapağımda kirpiklerde sorun yok çünkü..

 207. Aynur :

  fiyatı bana da bildirirseniz sevinirim…

 208. Sumeyra :

  Kucuk gozlerede kiprik ekimi yapabiliyomusunuz??

 209. tülay :

  merhaba alper bey;
  bende hem kaş hem de kirpik ekimi yaptırmak istiyorum. memurum ve askeriye de görevliyim. işlemden sonra görev yerime döndüğüm zaman yüzümde şişme vs. gibi durumlar olurmu ve özellikle fiyatlandırmanın ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorum. sizden haber bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

 210. Burçin :

  Alper bey merhabalar;

  Ankara da yaşıyorum ,fiyat hakkında mail gönderebilirseniz sevinirim.iyi çalışmalar..

 211. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tüm hastalarımıza Burçin Hanıma vereceğim cevap vasıtası ile bir bilgi aktarmak isterim. Burada yayınlanan tüm mesajlar ilgili konu altında yorumunuz olarak yayınlanıyor, bu nedenle mesaj niyetine gönderdiğiniz mesajlarınızı iletisim adresimizden göndermenizi öneririm. Fiyat bilgisi için de aynı durum geçerli, tüm hastalarımıza önerim yorum bölümü yerine iletisim adresimi kullanarak email atmaları. İnanın buradan fiyat bilgisi vermek yasal olarak mümkün değil.

 212. ayşenur :

  Ücretle ilgili bana da e-mail atabilirseniz çok sevinirim..

 213. sungur :

  mrb benım saclarım kısazaman once anıden dokuldu ardından kaslarım dokuldu ardından tek kırpıgım dokuldu ekım ısı bana uygunmudur lutfen yardımcı olbılrmsnz fıyatlarda onmlı

 214. elif :

  merhaba benimde kirpiklerim seyrek ve kısa fiyat bilgisi ve adresinizi istyorum ..teşekkkürler

 215. canan bayrak :

  Alper Bey, kirpik ve kaş ekimi fiyatlarını bana da gönderebilir misiniz? Tşk ediyorum.

 216. Negin :

  Harika bir buluş kaş ve kirpik ekimi…Kirpiklerim önce fena değildi…Zamanla seyrekleşti ve kısaldı…Kalın ve uzun kipriklerim olsun istiyorum…Kirpik ekme işlemi ile ilgili anlattıklarınız bu konuda bilgi sahibi olmamı sağladı…Bu işlemin yan etkileri ne olabilir acaba? Tabi fiyatını da bilmek istiyorum, hazırlık yapmam için…E-mail aracılığı ile bilgilendirirseniz sevinirim…Saygılar…Başarılar…

 217. bahar :

  fiyat için e-mail gönderir misiniz ?

 218. filiz karasu :

  merhaba fiyatla ilgili bilgi verirseniz,randevu için geri dönüş yapacağım.teşekkürler…

 219. sevim :

  mrh kirpik ekimi fiyatiniz nedir hemen randevu yapmak istiyorum.saygilarim la acil cvp bekliyorummm.

 220. zeynep :

  merhaba Alper ben ben sadece üst kirpiklerime ektirmek istiyorum ve fiyatını merak ediyorum bilgilendirme yaparsanız randevu için aramayı düşünüyorum teşekkür ederim.

 221. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Zeynep hanım zaten alt kapak ekim pek önermiyorum.

 222. serap :

  merhaba alper bey kirpik ekimi fiyatı konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.

 223. ayşenur :

  bende yerinizi ve fiyatını ögrenmek istiyorum e-maileme gönderirseniz çok sevinirim simdiden teşekkürler :)

 224. ASLIHAN :

  Alper bey,benim cocukken sucicegi lezyonunun gozkapagimda çıkmış olmasına bağlı bir bölgede kirpik noksanlığı sorunum mevcut.fiyat ve yerinizi mail atarsanız irtibata gecmek istiyorum

 225. Burcu :

  Alper bey merhaba,
  Mutlaka kirpik ekimi yaptırmak istiyorum.Benim merak ettiğim ekim sonrası göz kapağında belli bir uzunlukta sac köklerinden nakil edilen kirpikler olucakmı uzunluğu nedir yoksa sac ekimi gibi sadece kırmızı koklermi gözükücek.1hafta sureli bu görüntü normal hayata devam edip etmemek acısından önemli.sac ekimi yanık görüntüsü veriyor cunki çok kötü:( bana mail atarsanız cok sevinirim kısa surede yaptırıcam

 226. nejat :

  benim kaş ve kirpiklerim alopesi areatadan döküldü ekim yaptırmak istiyorum kaş ve kirpik nasıl olur üçret ne kadar tşk.

 227. Burcu :

  Merhaba Alper Bey,

  Bende kirpik ekimi hakkında fiyat almak istiyorum. Kirpik ekiminden toparlanma sürecine kadar geçen süre zarfında çok kötü bir görüntü meydana geliyor mu? Burcu hanımında dediği gibi kırmızı kökler gözükür mü? Bu konularda bilgilendirilir isem sevinirim

  Teşekkürler

 228. tuba :

  merhaba Alper bey ben de bu yaz yatırmayı dusunuyorum yenı bır uygulama oldugu ıcın pek guvenemıyorum.Benım saclarım dalgalı fakat telı okadar kalın degıl ense kılından alıyomussunuz koklerı pekı cıkan kırpıkler norml kırpıge gore ınce olmaz mı.Bırde benım kırpıklerımın boyutu uzun degıl zaten amacım uzun olması belırgın derecede normal kırpıklerım kısa yenı ekılen kırpıkler uzun olacak kotu bır goruntuye sahıp olmaz mı.Yaptıranların resmı ln yok mu.Çok arastırma yaptım fakat bır tane bulamadım kırpık ektırme sonrasında nasıl bır goruntu oluyor.Ilgılenırsenız cok memnu olurum

 229. tuba :

  bırde sadece ust kırpıklere yaptırırsak fıyat nasıl olur fıyat hakkında bılgıyı de e maılıme gonderebılır mısınız

 230. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Alt kapaklara önermiyoruz zaten Tuba Hanım.

 231. nejat :

  hocam sizden cevap bekliyorum bi mail atarsanız kaş ve kirpik ekimi icin olurmu birde fiyat ne olur taşekkürler.

 232. inci :

  Alper bey merhaba,
  Mutlaka kirpik ekimi yaptırmak istiyorum,ama acil olarak bana dönüş yaparsanız sevinriim hemen randevu almak istiyorum.
  iyi çalışmalar..

 233. FÜSUN GÖKÇEK :

  slm. kirpik ekimi ücreti nedir acaba ?

 234. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi için kliniğimize gelmeniz veya telefon ile bize ulaşmanız gerekmekte buradan fiyat bilgisi veremiyoruz.

 235. zeliha :

  iyi günler dr. alper bey.
  -kas ve kirpik ekimi ayni günde yapilabiliniyormu?(her iki tarafada bu islem yapilacak-hem kas hemde kirpikekimi)
  (yurtdisindan gelecegim icin ona göre izin almam gerekli olacak)
  -randevumun oldugu gün,islem gerceklestirilebilinimi?
  -fiyati nedir?
  cevaplarsaniz,sevinrim

 236. Dilek Y. :

  Sayın Op. Dr. Alper Tuncel;
  Ben ezeldir kirpiklerimi zayıf,yetersiz bulurum.Bebekken geçirdiğim su çiçeği sonrasındada kaşımda kalan araz sonrası yaşımın el verdiği dönemde kalıcı kaş makyajıyla kamufle etmeye başladım. Bilirsiniz ki zaman zaman bu uygulamanın tekrarı gerekmektedir. Tüm bunlara ek kaşıma verilen şekil sonrası altta kalan kaşlarda azalma oldu. Şimdi daha kalıcı ve doğal bir çözüm getirmek için fikrinizi almak isterim. Bana maliyetini de pek tabi…

 237. Semira :

  Alper bey ben kirpik ektirmek istiyorum mumkunse fiyatini ogrene bilirmiyim iyi gunler

 238. serhat :

  selamlar… ben saç ektirmek istiyorum. 30 yaşındayım…saçlarım kenarlardan açılma halinde. iyice belirginleşmeden bu işlemi gerçekleştirmek istiyorum. merak ettiğim konu şu; sadece eksik kısımlara mı uygulanıyor yoksa saçın genelinde de sıklaştırma durumu söz konusu mu? fiyat hakkında da bilgi verirseniz sevinirim. kredi kartına taksit imkanı konusunda da aydınlatırsanız sevinirim. şimdiden teşekkür ediyorum. kolaylıklar diliyorum…

 239. yıldız yılmaz :

  merhaba fiyat hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

 240. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Serhat Bey seyrekleşen alanlara da saç ekimi ile genel sıklaştırma yapılabilir, ancak her seyrekleşen saç için saç ekimi önermiyoruz. Bazen tablet veya sprey tarzında kullanıma uygun tıbbi ilaçlardan faydalanarak mevcut saçları canlandırmak daha dolgun ve görsel olarak tüyden çok “saç gibi saç” olmasını sağlamak mümkün olabilir. Size nasıl bir tedavi gerekli olduğunun kararını ise ancak sizi gördükten sonra verebilirim. Fiyat ve diğer bilgileri size ekilecek “greft” sayısı belirlendikten sonra verebilirim. Görüşmek üzere.

 241. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi için klinik telefonlarımızdan arayarak bilgi alabilirsiniz. Buradan Yıldız Hanım’a cevap verirken diğer tüm hastalarımıza tekrar hatırlatmak isterim. Site üzerinden fiyat bilgisi paylaşımı ülkemizde YASAK tır.

 242. dursun :

  kirpik ekiminin fiyatı hakkında e mail atarsanız sevinirim.

 243. gökçe :

  Kirpik ekimi fiyatı hakkında bilgiyi mailime atarsanız sevinirim.Teşekkürler

 244. Esra :

  Merhaba alper bey.bir kac ay sonra kas ektirmeti dusunuyorum.kaslarm orta kalinlikta.dhaa uzun ve kavisli olmasini istiyorm.yani tahminen 2-3 cm daha uzun istiyorm.maaliyeti nedir acaba. mailim uzernden bilgilendirirseniz cok sevinirim.iyi calismalr kolay gelsin.

 245. Ayfer :

  Kiprik ekimi yaptirmak istiyorum fiyatini ögrenmek istiyorum

 246. yonca :

  Kiprik ekimi yaptirmak istiyorum fiyatini ögrenebılırmıyım

 247. semra :

  selamlar kolay gelsin öncelikle benimde en büyük hayalim gür ve uzun kirpiklere sahip olmak rica etsem fiyatını mail ile gönderebilirmisiniz.şimdiden teşekkürler.

 248. semra :

  az önce gönderdiğim mailin gelip gelmediğini bilmiyorum çünkü teyidi gelmedi ben kirpik ekim fiyatını öğrenmek istiyorum.

 249. kübra :

  Kiprik ekimi yaptırmak istiyorum fiyatını ögrenebilirmiyim

 250. kübra :

  Ankarada yeriniz var mı acaba tam olarak adresinizi alabilirmiyim önceden randevü almak gerekiyormu

 251. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Ankara’da yerimiz yok, zaten yasal olarak bir muayenehane hekimi bir şehirde çalışabilir. İstanbul’a beklerim.

 252. maya :

  mrb hocam ben kirpik ve kaş ektirmek ist.lakın bnm saçlar çok ince ve sacımda seborıt dermatıt var.dokulme var.eke bılırmıyız.yoksa saclarda hastalık oldugu ve ınce oldugu ıçın olmazmı?

 253. aylin :

  Merhaba; bende kirpik ve kaş nakli için bilgi almak istiyorum göze uygulayacaginiz tügler kirpik gibi nasil düzgün duracak ve göz çok hassas bir organ mikrop kaparsa bir saglik guvenceniz var mi.fiyat ve odeme koşulları hakkindada bilgi vermenizi rica ediyorum
  Ben Şu Anda kalıcı takma kirpik kullanıyorum pek memnun olduğumu soyleyemem

 254. sevda ateş :

  merhabalar alper bey,gereklı butun acıkları okudum,bende kırpık ektırmek ıstıyorum.fıyatı bana maıl olarak atabılırmısınız :) sımdıden tesekkurler ve gorusmek uzere :)

 255. Nejla :

  Merhaba, kirpik ekilmesinde fiyatlar nedir ?

 256. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Email adresinize gerekli bilgi gönderilmiştir.

 257. Filiz ergin :

  Merhaba alper bey
  Kirpik sayısı bakımdan bir sıkıntım yok ancak kirpiklerimin yönleri çok düzensiz ve oldukça kısa.. Bende sağlık çalışanıyım ücretiniz be kadar ve ne kadar yardımcı olabilirsiniz?? Teşekkürler

 258. Burcu gunal :

  Benim kaşlarımın yanlıs alım sonucu sonlara dogru cok seyrek ve cıkmıyolar bununla ılgılı fıyat verırmısınız teskkurler.

 259. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Kaş ekimi ile doğal kaşlara sahip olabilirsiniz. Gelin değerlendirelim.

 260. MELEK AYSU :

  merhaba doktor bey. benim kaşlarım nerdeyse tamamen döküldü. kaş kontörü mü yoksa ekim mi yaptırayım bilemedim. ama ekim daha mantıklı geliyor çünkü doğal görünecek. bana ankara da kaş ekimi yapan bir yeri mail ile yollarsanız sevinirim. tşk.

 261. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Melek hanım internetten bu konuda yardım alabilirsiniz.

 262. Gizem :

  Önceden bilgisayar ekranindan nasil olacagini gösterebiliyormusunuz ? Ve fiyat bilgisi alabilirmiyim

 263. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Gizem Hanım,
  Kirpik, kaş, saç, sakal gibi kılların bir araya gelerek bir biçim oluşturduğu vücut yapılarında operasyon sonrasının demonstrasyonunu yapmak sağlıklı bir görüntü vermeyeceğinden bu konuda bir çalışma yapmıyorum. Ama burun, meme büyütme, meme dikleştirme, karın germe, laserlipoliz ve liposuction için yaklaşık bir fikir vermesi açısından hastalarıma çalışma yapıyorum. Bu bakımdan kirpik ekimi yaptırmak istiyorsanız daha çok yapılan hastaların resimlerini gösterebiliyorum. Dilerseniz kliniğimize gelip yapılan hastaların öncesi sonrası fotoğraflarını görebilirsiniz.

 264. sibel horasan :

  bende kiprik ektirmek istiyorum fiyatınızı yeriniz ve tel gönderirseniz sevinirim

 265. Günce :

  Merhaba, mailime kirpik ekimi için mail rica ediyorum. Aynı zamanda nişanlım içi saç ekim fiyatını soracağım.
  saç ekimi de aynı kirpik ekimi yöntemiyle mi oluyor?

  Son olarak şunu soracağım; kirpik ekimi sonrası belirli sürelerde saç gibi kirpiği kısaltmak zorunda mıyız?

  Teşekkürler.

 266. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Kirpik ekimi ve saç ekimi doku elde etme yöntemi bire bir aynıdır. Saçlı deriden tek tek alınır ve FUE yöntemi olarak adlandırılmaktadır.

 267. derya :

  merhaba. ben kirpik ektirmek istiyorum. hatay’da yaşıyorum 21 yaşındayım. acaba fiyatı ne kadardır öğrenebilir miyim? teşekkür ederim

 268. başak özkan :

  merhaba. benim göz kapağımdan su çiçeği çıktığından dolayı kirpiklerim yok bu durumda da kirpik ekimi olabiliyor mu? fiyatı ne kadar acaba? şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.

 269. yasemin :

  Kirpik ekimi ile ilgili fiyat rica ediyorum. teşekkürler.

 270. Buket :

  Merhaba Alper bey, kaslarim cok gür fakat kuyruk kisminda sikinti yasiyorum daha once dovmeler yaptirdim ama dogal bir goruntu vermiyor ve rengi zamanla deforme oluyor sadece kuyruk taraflarina ekim fiyatinizi ogrenebilir miyim??

 271. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Buket Hanım buradan fiyat vermemiz mümkün değil. Arkadaşlarım size ulaşacaklardır.

 272. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Yasemin Hanım buradan fiyat vermemiz mümkün değil. Arkadaşlarım size ulaşacaklardır. Ayrıca tekrar belirteyim, danışmak için ilertisim@dralpertuncel.com adresime her türlü sorunuzu ve fiyat bilgisini sorabilirsiniz.

 273. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabii ki yapılır Başak hanım.

 274. Gül özkan :

  Merhaba, kirpik ekiminde bir başkasından örn annemden nakil mümkün mü ( benim saçlarım açık renk ve cok ince annemınkiler kalın telli) ve ve alınan kıl beyaz renkliyse döküldükten sonra çıkan kirpik kendı rengimizdemı beyazmı cıkıyor..

 275. selin :

  Merhaba Alper Bey,
  Kirpik ekimi fiyatını mail atabilir misiniz acaba?

 276. sultan :

  Merhabalar, ben kas ekimi yaptirmak istiyorum ve uzun suredir arastiriyorum.arastirmalarim neticesinde hic kimse tavsiye etmedi hatta yaptiran kisilerle gorustum cok sikayet ettiler.kasin yatay olarak cikmadigini dikey ciktigini ve cok kotu bir goruntuye sebep oldugunu ileri surduler.surekli jole kullanmak gerekli diyorlar.eger soylenenlerin aksine bir sistem varsa bununla alakali bilgi edinmek isterim.

 277. ipek :

  mrb kirpik ekimi fiyatları hakkında bilgi verebilirmisiniz?

 278. cemre :

  Merhabalar benim kirpiklerim aslında çok az değil ama istediğim gibi de değil bu yüzden bu yöntemi öğrenmek istiyorum birincisi diğer korpiklerime zarar verme gibi bi olasılığı yok değil mi ikincisi ücreti öğrenebilir miyim?

 279. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Cemre hanım “kirpik ekimi” olan kirpiklere kesinlikle zarar vermeden yapılan bir işlemdir.

 280. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sultan hanım kaş ekiminde önemli olan tekniktir. Teknik eğer iyi kavranmamışsa böyle sonuçlar olağandır.

 281. damla :

  Alper bey bununn fiyatını öğrenmek istiyorum bende

 282. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi email adresinize yollanmıştır.

 283. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Maalesef mümkün değil.

 284. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Email ile bilgi tarafınıza gönderilmiştir Selin hanım.

 285. Eylul :

  Merhabalar,kirpik ekiminin fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim?

 286. Zeynep Asya dizman :

  Kaş ve kirpik ettirmek istiyorum. Fiyatlarinizi gönderebilir misiniz? Kirpik için alt göz kapağını neden önermiyorsunuz

 287. yonca :

  merhaba alper bey acaba kirpik ekim fiyatı hakkında bilgi almam mümkün mü

 288. Sibel :

  Merhaba ben kirpik ekim fiyatini bilmek istiyorum lütfen bu konuda beni bilgilendirebilir misiniz

 289. Melek :

  Merhaba fiyat konusunda bilgilenmek istiyorum lütfen kirpik ekimi icin

 290. ilknur :

  Merhaba alper bey bende kirpik ekimi hakkinda fiyat almak istiyorum en kısa zamanda dönüş yaparsanız çok sevinirim. ..

 291. Fatma :

  Merhaba fiyat ve adres bilgilerinizi rica ediyorum bizzat konuşmak için.. Tşk

 292. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tüm operasyonlarla ilgili fiyat bilgisini telefon veya email ile alabilirsiniz. Yorum bölümünde sürekli yayınlanan cevaplarımızda fiyat bilgisi veremiyoruz. Hastalarımıza tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum. Dilerlerse iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirler.

 293. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi emailinize gönderildi İlknur hanım

 294. Dilara Tuncay :

  Fiyat bilgisini iceren bir e-posta yollayabilir misiniz? Tesekkurler.

 295. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Email tarafınıza ulaştırıldı Dilara hanım

 296. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi email ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

 297. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi emailinize gönderilmiştir.

 298. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi emailinize gönderilmiştir.

 299. Sultan tunc :

  Merhaba Doktor Bey Ben käs ve kirpik ekimi istiyorum kaslarim seyrek kirpiklerim kisa Ben uzun istiyorum fiyatlarini bana asagi yukari yazarmisiniz .Birde Ben istanbula gelebilirim Ayni sorunu yasayan evlil kiz kardesim izmirde yasiyor .onun Icin izmirde bir Doktor tavsiye edebilirmisiniz tesekürler.Sultan

 300. serap :

  Merhabalar

  Kirpik ekimi yaptirmak istiyorum ve fiyat arastiriyorum..
  Fiyatlarinizi mail edresime gondermenizi rica ederim
  Kokay gelsin

 301. Fatma :

  Ben öğrenciyim ve kirpiklerim çok döküldü ektirmek istiyorum ama harçlıklarım ile biriktirdigim para ile yaptırabilirmiyim bilmiyorum zaten yanlızca üst kirpiklerimi yaptıracagım alper bey ne olur yardımcı olun bana

 302. Ceylan :

  İyi günler . Ben detayları okudum ve uzun süre bu konuyu düşündüm sonunda yaptırmaya karar verdim. Ancak ücret hakkında bir bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum iyi günler :)

 303. dilek :

  Hocam Merhaba ; Yaklaşık 4 yıl önce bende alopesi unıversalıs başladı :( Nerelere gittiysem hiç bir şekilde çaresini bulamadım :( psikolojim çok bozuldu evliyim 34 yaşındayım.Hocam size sorum şu benim bu derdimin hiç mi çaresi yok benim ömrüm böylemi son bulacak.Neden tıpta hiç bir şekilde çaresi yok :( Lütfen bilgilendirirmisiniz beni.Lütfen bana yardım ediniz çok kötüyüm :( maddi ve manevi yönden çok çöktüm :(

 304. MELDA :

  alt ve ust kırpık ektırme ıslemı ne kadar bırde kaş ekımıde mevcutmudur ? yerınız nerde belırtırsenız cok memnun olurum ıyı gunler

 305. Burcu :

  Merhaba,

  kirpik ekimi ücreti hakkında bilgilendirirsenizçok memnun olurum

 306. Melissa :

  Iyi günler Alper bey Ankara’da oturuyorum istanbula gelme ihtimalim yok.ankarada yardımcı olabileceğiniz bir yer varmıdır?kirpik ekimi ücretini mail adresime gönderilmesini rica ediyorum.

 307. Dilek :

  Bende fiyat rica ediyorum lutfen. Tesekkurler!

 308. onurtan :

  merhaba ben kirpik ekletmek istiyorum. hastalıktan dolayı dokuldu uzun ve gur olsun ıstıyorum. bence erkekte kaş ve kırpık erkegın makyajıdır!
  Sanırım sıtede yasak. fiyat bilgisi bana rica etsem maılıme gonderırmısınız.Teşekkürler iyi çalışmalar.

 309. Mehtap :

  Merhaba Alper bey;
  Benim sol alt kirpiğimin arasında ufak bir boşluk var.Sadece oraya ektirmek istiyorum..Mecbur olmasam ektirme işlemi yaptırmayacağım fakat, makyaj yapmayınca belli oluyor. Rica etsem o ufak boşluğum için fiyatınız ne olur acaba? mailinizi bekliyorum..
  Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.
  İyi günler…

 310. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Mehtap hanım işlem ameliyathanede gerçekleştirildiğinden tek bir tane bile olsa fiyat aynı maalesef. Fiyat bilgisi için email adresinizi kontrol ediniz.

 311. Op. Dr. Alper Tuncel :

  tabii ki

 312. ece :

  Hocam Merhabalar .18 yaşındayım üniversite sınavlarına hazırlanıyorum ve ders çalışırken kirpiklerimi yolmaya başladım şu an hiç kirpigim yok, kirpigim tekrar çıkar mı çıkarsa eskisi gibi uzun ve gür olur mu böyle bir durum da kirpik ekimini tavsiye edermisiniz? ? Teşekkürederim

 313. ece :

  hocam merhabalar.ben 18 yasındayım ve üniversiyete hazırlanıyorum ,aşırı stresliyim ve kirpiklerimi yoluyorum yeni çıkanlarıda.kirpiklerim çıkar mı? çıkarsa eskisi gibi gür ve uzun olur mu? şu anda üst göz kapağımda hiç kirpik kalmadı,böyle bir durumda kirpik ekimi önerirmisiniz? teşekkürler

 314. ece :

  hocam teşekkür ederim ilginiz için,maalesef Gaziantepte yaşıyorum ve sınava hazırlandığımdan şu an İstanbul’a gelmem mümkün değil,ancak yaz tatilinde karar vereceğim,fiyatla ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim,teşekkürler.

 315. can :

  Merhabalar doktor bey benim goz kapagi iltihabi nedeniyle sol gozumun ust kirpiklerin yarisi dokuldu ucret konusunda bilgilendirirmsnz beni tskler..

 316. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisini emailinize göndermiş bulunmaktayız.

 317. songül :

  merhabalar doktor bey kirpik ekimini ben daha yeni duydum ondan önce birçok bitkisel yöntemleri denedim fakat pek sonuç elde edemedim kirpik ekimi hakkında sizden kısa bilgi alabilrmiym vaktim kısıtlı pek arastıramıyorm sizin agzınızdn okumak en yararlsıı şimdiden tesekkürler.

 318. buse :

  hocam ben ektirmeyi düşünüyorun yalnız kaşın görüntüsü konusunda korkularım var normal kaş gibimi duruo renk olarak bi farklılık varmı birde fiyat konusunda degerlendirirseniz cooook mutlu olurum tesekkrler

 319. nevzat :

  Merhaba hocam 2009 yılımda özel bir hastanede göz kapağı ameliyatı oldum.Hocamızın fazla deri almasından mütevelli alt göz kapakları sağ göz daha belirgin olmak üzere aşağa çekme oldu.8 sefer bıçak altına yattım nispeten düzeldi ama eski halimden eser yok bu aradada kipriklerimde çok azaldı azalan yerler çok belirgin oldu bu azalan yerlere kiprik ekimi yapılırsa görüntüm biraz daha iyi olur diye düşünüyorum.ücretide bilgilendirirseniz sevinirim.

 320. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Nevzat bey resimlerinizi gönderebilirseniz önce işlem uygunluğu açısından değerlendirmemiz gerekecektir. Geçmiş olsun.

 321. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Buse hanım normal kaş renginde olacaktır, tabii bazı insanların saç ve kaş renkleri farklılık arz edebilir. Bu durumda iseniz boyamanızda her hangi bir sakınca yoktur.

 322. hira :

  merhaba alper hocam kirpik ekimini cok istiyorum ama sürekli etraftan olumsuz seyler duyuyorum diger kirpiklerden daha uzun sekilsiz ve ileriki zamanlarda iltihaplanıp kendi kirpiklerimide dökecegini söylüyorlar lütfen beni aydınlatın hocam ”DOGAL DURMASI” cok önemli hocam beni ikna edin :(:(

 323. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Hira hanım öncelikle şunu kesinkes belirtmeliyim ki hayatım boyunca hiç kimseyi ikna ederek herhangi bir cerrahi işlem yaptırtmadım, bundan sonra da böyle devam etmeyi düşünüyorum. İstersem emin olun çok ikna edici de olabilirim, ama bu şekilde hastalarım bana sonra her hangi bir olumsuzlukla karşı karşıya kaldıklarında “…ama beni siz ikna ettiniz!” deme hakkını kendinde bulabilecektir. Ben bu şekilde çalışmıyorum. Kirpik ekimi yöntem olarak kirpik eksikliği olan hastalara bir fırsat sunar, ama donör bölge saç veya kasık bölgesi kılları olduğundan bir takım farklılıklar olması doğaldır. Oldukça yakın sonuçlar almak mümkün ancak, bu donör alandan gelen kılların ne kadar kirpiğe benzediğine göre değişkenlik gösterebilecektir.

 324. Veronica :

  Fiyat alabilir miyim lütfen

 325. gizem :

  merhabalar hocam bende kirpik ektirmek istyorum fakat üni öğrencisi oldğum için şehirdışındayım, yazın görüşeblmemiz mümkün olurmu? fiyat hakkında bilgilendirirseniz sevinrm.

 326. simay :

  merhaba alper bey kaşlarım sınava hazırlandıgım dönem boyunca döküldü kısmet olursa haziran ayında yanınıza gelmeyi düşünüyorum öncelikle kaş ekimi yaptıgınız hastalardan memnun kalanlar var mı ve ekim yaptırdıktan ne kadar süre sonra istegim kaş haline gelir tesekkürler

 327. derya :

  Alper bey bnde göz kapağımda çıkan arpacıktan dolayı ameliyat oldum. kipriklerimin 7-8 tanesi yok ve çıkmadı bu bosluk beni rahatsız ediyor acaba ücret hakkında bilgi alabilirmiyim ?

 328. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sitede genel bilgi mevcut ancak size özel olarak şunu söyleyebilirim, boşluklar düzelmeyeceği için uygun adaysınız. Ücret bilgisini telefon ile alabilirsiniz.

 329. Op. Dr. Alper Tuncel :

  1 yıl içerisinde istediğinz hale gelir. Yaptıklarımızın hepsi memnundur Simay hanım.

 330. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi buradan veremiyorum. Yazın randevu alıp gelebilirsiniz.

 331. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Maalesef

 332. beyza :

  merhaba benim hem kaş hem de kirpiklerim de problem var hemde fazlasıyla bu işlem için belli bir yaş sınırlaması olup olmadığını ve fiyatını e-mail adresime gönderirsiniz sevinirim teşekkürler

 333. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Beyza hanım 18 yaşınızı geçtiyseniz yaptırabilirsiniz.

 334. BUKET :

  Hocam iyi akşamlar, sormak istediğim iki üst kapak için fue tekniğiyle kirpik ekimi yaptırmak istiyorum, fiyatı konusunda ve kullanımı konusunda kısa da olsa bilgilendirirseniz çok sevinirim.İyi çalışmalar…

 335. nuran :

  merhaba hocam bende kirpik ekimi için fiyat istiyorum . maile atarsanız sevinirim. ekim yaptığınız kişilerin %100 ünde başarı sağlandı mı . eski ve yeni halleri varsa sadece kirpiklerini yayınlar mısınız

 336. can :

  kaşlarım kirpiklerim döküldü sadece kirpik ekimi olsa nekadar olur. kaşlarda olsa ne kadar olur

 337. Melike tuna :

  Merhaba,
  Kirpiklerim seyrek ve kısa bu yüzden ektirmeyi düşünüyorum.
  Ancak fiyat konusunda bilgi verirseniz memnun olurum.
  Tesekkürler

 338. Zeynep :

  Alper bey Benim kirpiklerim uzun ve gürdü ve döküldüler tekrar cikarmi bilmiyorum bende ektirmek istiyorum onlarda dökülürmü zamanla ve fiyat lüften Tsk bilginiz icin

 339. Merve dağlı :

  Merhaba alper bey.. kirpik ekimi sonrası dökülme oluyor mu?? Ve ücret bilgisi almak istiyorum .. Teşekkürler. .

 340. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Ekilen kirpikler 1 hafta tutms süresi sonrası 3-6 hafta dökülür. 3. aydan itibaren toplam 1 sene içerisinde çıkarlar.

 341. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Ekilenler dökülmez Zeynep hanım.

 342. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Değerli hastalarımız, fiyat bilgisi için hastalarımızın telefonlarını emaillerine eklemeleri gereksiz yazışma sayısını azaltacaktır. Bu anlamda “Estetik” amaçlı yaptırmak istediğiniz tüm operasyonlara ait bilgilendirme ihtiyacınız için sizlerden ricamız telefonlarınızı da email yazarken bize belirtmenizdir. Tüm hastalarımıza teşekkür ederiz.

 343. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Nuran hanım hastalarımıza ait resimleri etik ve yasal nedenlerle paylaşamıyoruz kusura bakmayınız.

Yorum yapın