Erkekler Üç Saatte Balkon Göbeklerinden Kurtuluyor – Sabah

 

 

Op. Dr. Alper Tuncel’e göre; diyet ve spor, ideal görüntüye ulaşmada yeterli değil. Dermolipektomi yöntemiyle erkekler de göbeklerinden kurtuluyor
Kıvanç Tatlıtuğ’dan Çağatay Ulusoy’a kadar birçok ünlü erkeğin baklavalı karın kaslarını gören erkekler; artık onlar gibi göbeksiz, kaslı ve fit bir görüntüye sahip olmak için ellerinden geleni yapıyor. Estetik Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Tuncel; yazın tatillerde sunulan açık büfe yiyecekler ve bayramda yenilen tatlılar yüzünden, sonbahar aylarında kilo ve göbek sorunuyla çok fazla karşılaştıklarını söylüyor.

 

 

DÖRT HAFTA KORSE TAKILIYOR

 

 

Op. Dr. Tuncel; alınan kiloları geri vermek için yapılan uzun soluklu spor ve diyetlerin, ideal forma ulaşmak için tek başına yeterli olmadığını dile getiriyor. ‘Dermolipektomi’ adı verilen yeni bir yöntemle; erkekler de en kısa zamanda göbeklerinden kurtulup fit bir görüntüye sahip olabiliyor. Bu yöntem sayesinde karın etrafında oluşan yağlardan ve sarkmalardan, iki-üç saat içinde kurtulmak mümkün oluyor. Ameliyatın genel anestezi şeklinde yapıldığını belirten Op. Dr. Tuncel; “Hastanın bir gün hastanede yatmasını, 2-4 hafta arası korse takmasını, ağır egzersiz yapmamasını ve çok ağır yük taşımamasını tavsiye ediyoruz” diyor.

 

 

ÇATLAKLARDA DA İYİ SONUÇ VERİYOR

 

 

Alınan kilolar, vücutta ilk olarak göbek kısmında belirginleşiyor. Karın etrafında oluşan yağ birikimi ile karın içi organlardaki yağlanma sonucu; cilt aşırı geriliyor, çatlaklar oluşuyor. Op. Dr. Tuncel, dermolipektomi yönteminin; doğum sonrası oluşan çatlak ve sarkmaların giderilmesinde de çok etkili olduğunu söylüyor. Ancak doğum yapan kadınların bu yöntem için en az bir yıl beklemeleri gerektiğini vurguluyor.

 

 

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Saglik/2012/09/23/erkekler-uc-saatte-balkon-gobeklerinden-kurtuluyor

5.330 kez izlendi.

    Op. Dr. Alper Tuncel’e göre; diyet ve spor, ideal görüntüye ulaşmada yeterli değil. Dermolipektomi yöntemiyle erkekler de göbeklerinden kurtuluyor Kıvanç Tatlıtuğ’dan Çağatay Ulusoy’a kadar birçok ünlü erkeğin baklavalı karın kaslarını gören erkekler; artık onlar gibi göbeksiz, kaslı ve fit bir görüntüye sahip olmak için ellerinden geleni yapıyor. Estetik Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Uzmanı […]

Kategori : Yazılı Basın

Henüz yorum yapılmamış. Yorum yazın

commenter avatar

İlk yorumu siz yapın !


Yorum yazın