Doğal ve Dolgun Dudaklar – Hürriyet Kelebek

 

 

Doğal ve Dolgun Dudaklar

 

 

Son dönemde her yerde rastladığımız, patlayacak gibi duran, ördek gagasını andıran, doğallıktan uzak dudaklar sizi de korkutuyor mu? Hayaliniz, dolgun görünümlü ama doğallığını koruyan dudak formu mu? Kendi dokunuzla hayalinizdeki dudaklara sahip olmanız mümkün…

 

 

Estetik faciaları, sadece bizim değil ünlülerin de kabusu. Neyse ki vücuda yabancı hiçbir malzeme kullanılmadan, kendi dokunuzun dudaklarınıza enjekte edilmesiyle doğal görünümlü dudaklara kavuşmak mümkün.

 

 

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Tuncel, “Dermofat Greft” yöntemiyle patlayacakmış gibi duran, ördek gagası gibi görünen dudaklara veda edeceğimizi söylüyor: “Bugüne dek birçok farklı materyal dudak içine yerleştirildi ve vücut bu materyallere tepki göstererek farklı komplikasyonlar üretti. Sığır kolajeni, hyalüronik asit gibi maddelerin dudak içine yerleştirilmesiyle yapılan operasyonlar çözüm olmaktan çıktı. Çünkü sürekli tekrarlanmak zorunda.”

 

 

Son dönemde kalıcı ve doğal bir görünüm için “Dermofat Greft” yönteminin öne çıktığını belirten Tuncel, kişinin kendi dokusunun, uygulama alanına uyum sağlayabilecek en uygun materyal olduğunu belirtiyor: “Bu yöntem, vücudun eklenen dokuya geliştireceği tepkileri en aza indirerek kısa sürede iyileşme gösteriyor ve alerjik reaksiyonlara girmeyen bir yapıya sahip.”

7.424 kez izlendi.

    Doğal ve Dolgun Dudaklar     Son dönemde her yerde rastladığımız, patlayacak gibi duran, ördek gagasını andıran, doğallıktan uzak dudaklar sizi de korkutuyor mu? Hayaliniz, dolgun görünümlü ama doğallığını koruyan dudak formu mu? Kendi dokunuzla hayalinizdeki dudaklara sahip olmanız mümkün…     Estetik faciaları, sadece bizim değil ünlülerin de kabusu. Neyse ki vücuda […]

Kategori : Yazılı Basın

Henüz yorum yapılmamış. Yorum yazın

commenter avatar

İlk yorumu siz yapın !


Yorum yazın